Konfiguracja Outlook z pliku .reg

Konfiguracja Outlook z pliku .reg
Jak skonfigurować Outlook Express z pliku rejestru .reg?

Konfiguracja Outlook z pliku .reg jest stosunkowo prosta. Wymaga podstawowej wiedzy informatycznej, danych dostępowych oraz pliku .reg.

Krok 1: Otwórz katalog z plikiem rejestru. Wybierz opcję „Scal” z menu podręcznego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pliku. Potwierdź operację klikając „Tak”, a następnie zapisz ustawienia Twojego konta do rejestru systemu Windows.

Krok 2: Uruchom program Outlook Express i wybierz „Narzędzia/Konta…” z menu programu. Wybierz nowo dodane konto z listy kont pocztowych i kliknij „Właściwości”. Wprowadź hasło w polu „Hasło:”, zaznacz opcję „Zapamiętaj hasło” (jeśli chcesz) i upewnij się, że opcja „Serwer wymaga uwierzytelnienia” jest zaznaczona. Kliknij „OK”, aby zakończyć konfigurację.

Warto zauważyć, że wygląd okien, nazwy opcji i inne elementy mogą się różnić. W zależności od rodzaju, wersji i konfiguracji systemu operacyjnego oraz zainstalowanego oprogramowania na Twoim komputerze, w tym przeglądarki internetowej. Jeśli nie posiadasz pliku rejestru, możesz przeczytać instrukcje dotyczące pobierania pliku rejestru do skonfigurowania Outlook Express.

Pozycjonowanie strony www
Pozycjonowanie wizytówki
Linkbuilding
Doradca wizerunku


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *