Franczyza IT

Jeśli Ty zyskasz, my też zyskamy

Poznaj sprawdzony model prowadzenia małej firmy informatycznej specjalizującej się w obsłudze lokalnych przedsiębiorców, klientów z sektorów JDG oraz MiŚP

Zostań
Franczyzo
biorcą

Poprowadź oddział pod łączoną marką Electric Daisy oraz Twoim własnym nazwiskiem. Twój oddział świadczyć będzie usługi informatyczne realizowane przez wykwalifikowany zespół deweloperów, analityków, informatyków, specjalistów marketingu i sprzedaży.

Skorzystaj z naszej wiedzy
i doświadczenia

Działamy od 2019

Mamy przygotowane skuteczne schematy sprzedażowe, system szkoleń i pełne wsparcie. Zasadą firmy jest sytuacja win-win-win: Gdy zarobi Twój Klient, zarobisz Ty i zarobimy też my.

Dostarczaj usługi informatyczne

Nasze wyniki

Satysfakcja
Skuteczność
Terminowość
„czy muszę posiadać wiedzę z IT?”

Odpowiadamy:
NIE MUSISZ!

Poszukujemy osoby bez wiedzy z zakresu IT lub z wiedzą podstawową, ale z chęcią do prowadzenia własnego, samodzielnego biznesu, ambitne i wytrwałe. Oferujemy sprawdzony biznes, mamy mechanizmy, tylko… Brakuje nam rąk do pracy przy obsłudze nowych Klientów 🙂

Pełne wsparcie

na każdym etapie

„czy są stałe opłaty franczyzowe?”

Odpowiadamy:
NIE MA STAŁEJ OPŁATY FRANCZYZOWEJ!

W przypadku tej oferty nie narzucamy stałej opłaty franczyzowej, a wyłącznie rozliczanie od realizowanych zamówien. Czyli koszty są tylko wtedy, gdy są obroty.

własne warunki?

tak, jak chcesz!

Dostosuj swój oddział do własnego rytmu dnia, potrzeb, preferencji. To jest Twoje miejsce, Twój obszar i Twoje zasady. Cel jest jeden: Zadowolenie naszych klientów poprzez skutecznie zrealizowane zlecenia!

JAK ZNAJDĘ KLIENTÓW?

DOSTARCZYMY!

Potrafimy pozyskać 200-300 kontaktów w ciągu 2 dni i takie też działania uruchamiamy w przypadku chwili współpracy. Nie do przerobienia dla nas. Dlatego otwieramy kolejne oddziały. Szacujemy zwrot z inwestycji w ok. 1-2 miesiące, w zależności od poświęconego czasu.

zakres obowiązków?

kontakt!

W zakres obowiązków wchodzi kontakt z inwestorami, obsługa zleceń, zbieranie niezbędnych informacji, kontrola podwykonawców, rozliczenia oddziału, a po osiągnięciu ustalonego progu obrotów, uruchomienie oddziału stacjonarnego – wyłącznie opłacalnego!

Wygląda interesująco?

Zapraszamy na weryfikację telefoniczną, podczas której sprawdzimy Twoje predyspozycje, przedstawimy wszystkie szczegóły, zakres obowiązków i możliwości oraz kwestie finansowe.

lub wyślij sms z propozycją dnia i godziny kontaktu.
Na pewno zadzwonimy!